Арбуз Сахарный малыш

24 ноября 2017
так себе

В этом сорте мне не нравится то, что в нем очень много семечек, особенно если арбузы маленькие. ПОэтому вырастив однажды, больше не буду его заказывать.

Картофель Асоль Seedera, 0,02 г

24 ноября 2017
нравится

Я выбираю сорта картофеля с желтой мякотью. Она должна быть рассыпчатой при варке, не склеиваться. То есть - сорт с низким показателем крохмала. Асоль - именно такой сорт.

Кабачок Грибовский-37 20 шт.

24 ноября 2017
хороший сорт

Грибовский кабачок отлично зарекомендовал себя уже давно. Всхожесть семян не плохая, урожайность тоже. Семена всходят быстро (5-7 день) и сразу идут в рост.

Капуста.к/г Гранат

24 ноября 2017
нравится сорт

Куда уж устойчивей от морозов, чем поздние сорта белокочанной? Сорт нравится, ведет себя отлично, кочаны твердые, но не очень большие, рекомендую!

Дыня Титовка 2г "ДИОНИС"

24 ноября 2017
побажання

До магазину Сучасна Дача побажання: якби Ви фасували по вазі трохи більше насіння, адже 2 г - це занадто мало.

Арбуз Фаворит

24 ноября 2017
на пробу

спробую виростити цей сорт на своєму чорноземі, до цього часу вірощував тільки огорнек і кримсон світ. Думаю, що земля йому підійде.

Картофель Илона Seedera, 0,02 г

24 ноября 2017
спробую

Ніколи ще не вирощувала картоплю з насіння, але мене зацікавило те, що на другий и третій рік можна отримати великі клубні.

Кабачок Грибовский-37 20 г

24 ноября 2017
сподобався

Сорт сподобався, хоч жара і придавила його, але після її припинення, кабачок знову почав плодоносити , аж до вересня.

Капуста Росава 1г "НК Элит"

24 ноября 2017
не сподобалась

Капуста оказалась гіркувата на смак, і від цього втратила свій смак. Я часто її поливала, але літо було спекотне.

+3

Сколько просить вас, чтобы побольше семян было в упаковке? Ну что можно вырастить из 2 г, это только на пробу разве.

супер сорт

Прочитав отзывы, решил и себе заказать такие семена, не слишком верится, что можно вырастить арбузы в 12 кг весом, но попробовать все же стоит

Горох Гарде 20г

23 ноября 2017
урожайний

Горох гарний і по врожайності, і по смаку. Я б сказав, що один з найкращих сортів. насіння з хорошою схожістю, тому рекомендую цей магазин.

не дуже

Сорт кабачка хороший, аде у нього є один недостаток -- як тільки своєчасно не зірвав його - виростає до 30 см в довжину -, ну що це за переросток,

Капуста пекинская Кружево Seedera, 0,5 г

23 ноября 2017
люблю цей сорт

Я уже один рік вирощував цю капусту і хочу знову, бо вона гарно росте на нашій землі. Були сумніви що до доцільності, вирощування - думав не получиться, але все обійшлося як найкраще.

Дыня Канталупа Seedera, 10 шт

23 ноября 2017
рекомендую

Це один із сортів дині, що нагадує середньоазіатську диню, правда в Україні вона не виросте до розмірів в 10-12 кг. Хочу і я спробувати виростити її в середній полосі.

нічого особливого

Звичайний ранній кавун, як і всі кавуни. Ягода не велика - 1,0-1,5 кг, можна вирощувати без проблем на своєму огороді. Насяння якісне, сходить добре, підсаждувала всього одну ямку.

відмінний сорт

Дуже рекомендую насіння цього сорту гороху, воно гарно сходить, а горох формується в вигляді грони, яких багато на кущі.

супер!

Супер сорт кабачков, кустовой, семена покупала здесь, всхожесть отличная, вкус кабачков превосходный. Рекомендую всем, кто любит маслянистую структуру плода.

ультраранний сорт

Выращивала этим летом. Довольна полностью Очень сочная и можно сказать, сладкая капуста, это несмотря на то, что стояла засуха, а я ее поливала только по выходным.

Дыня Карамель

23 ноября 2017
подобається

Як тільки прочитала, що ця диня має ананасне спрямування, зразу ж вирішила купити це насіння, адже такі дині дуже смачні і виростають не маленькими.

Арбуз Северное сияние 2г "ДИОНИС" 8*15

23 ноября 2017
рекомендую

ультраскороспелые сорта арбузов всегда нарасхват. Тем более, что семена в этом магазине не плохие, всхожесть у них нормальная, а дальнейшая агротехника зависит только от огородника.

Горох Скороспелый 20г

23 ноября 2017
плодородный

Наша семья много заготавливает гороха на зиму, да и в свежем виде его едим много. А вот 20 г семян - это как раз такое количество, коотрое необходимо для нашей посадки.

супер

У подруги летом увидела чудесные кабачки на огороде и узнала их название. Тем более, что она меня угощала ими - великолепные ! Включаю в свой заказ первым номером этот сорт.

щось нове

Для мене це якийсь новий сорт (ранній), тому вирішила заказати насяння. За зиму прочитаю все про нього і весною висію в парник.

Дыня Злата

23 ноября 2017
насіння мало

Так, насіння в пакеті мало, висіявши його, розумієш, що требва було брати більше пакетів, а якби росфасували більше вагою, то булоб вигідніше і продавцеві і покупцеві.

аналог Огонька

Цей ранній сорт аналог Огонька, тому він нічим іншм не відрізняється від нього. Вибір насіння за овощеводами, кому віддати перевагу.

Горох Скинадо 20г

23 ноября 2017
не поганий сорт

Не поганий сорт, а головне що його стиглусть настає пізніше від ранніх сортів. Насіння якісне, про що свідчить дружне його проростання.

Кабачок Бьянка 15 шт.

23 ноября 2017
рекомендую

Насіння, куплене в СУчасній дачі, дійсно відповідає критеріям стандартів, тому що його схожість дуже гарна. Про цей сорт скажу, що він не найкращий, але і не поганий.

сподобалась

Раніше купував насіння тільки пізніх сортів капусти, а це взяв щей середню. Меня сподобалася. Хоча вона і не лежить всю зиму, але до листопада можна вживати в їду.

Дыня Титовка 20 г

23 ноября 2017
рекомендую

В Сучасній Дачі великий вибір насіння, доставка швидка, а менеджери ввічливі, дадуть любу пораду, про яку запитаєш.