Насіння селери
Купуватися насінням селери досвідчені городники починають ще до старту посівної кампанії. У цей період можна зробити комфортну покупку без поспіху, обдумавши придбання того чи іншого сорту та різновиду. Культура має три різновиди: черешковий, кореневий, листовий. Відповідно кожен із них призначений для вирощування або черетків, або коренеплодів, або зеленої маси селери.
Листя цієї рослини багате на вітаміни, мінерали, що, безсумнівно, робить їх вирощування завжди актуальним. Збирання листової маси починається рано навесні та триває до пізньої осені. Купуйте посадковий матеріал листового селери, якщо хочете отримати саме зелене листя, наприклад, сорт «Ароматний» від «НК Еліт». Черешки селери дуже популярні в наш час. Є маса кулінарних рецептів із застосуванням саме цієї частини пряної рослини. Корневі сорти дають змогу отримати багаті поживними та корисними речовинами коренеплоди. Рекомендуємо сорти «Яблучний» або «Чорномор», які чудово зарекомендували себе в вирощуванні в Україні та ідеально підходять для будь-яких страв, включно з дієтичні.
Отримання багатого врожаю завжди залежить від якості посівного матеріалу, але просто посадити насіння селери не досить, потрібно дотримуватися деяких правил агротехніки. Однак варто також зазначити, що ця культура вкрай проста в догляді, для успішного росту необхідно позбуватися бур'янів і час від часу розпушувати ґрунт. Крім того, рослина успішно росте на добре освітлених ґрунтах із високою родючістю. Ґрунт під селерою вибирають пухкий, з нейтральним середовищем. Для отримання запашнішого листя культуру висаджують у півтіні.
Серед переваг селери варто зазначити холодостійкість, можливість зимовування дорослих рослин, легке вирощування з розсади. Під час висмоктування розсади враховується, що точка росту має бути над землею. Молоді рослини, втім, як і дорослі, дуже чутливі до поливання.
Якісні насіння селери купити за невисокою ціною пропонує інтернет-магазин «Навчена Дача».
Можливо, вас зацікавить засоби захисту рослин.